New York’tan yepyeni bir artırılmış gerçeklik teknolojisi

Güzellik meraklıları, maybelline.com.tr adresindeki Sanal Makyaj sekmesi sayesinde Maybelline New York makyaj koleksiyonlarını sanal olarak deneyebiliyor, ürünler hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve internet üzerinden alışveriş yapma fırsatı elde ediyor.

MMakyaj trendlerini podyumlardan sokaklara taşıyan Maybelline New York, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle güzellik tutkunlarını farklı bir makyaj deneyimine davet ediyor. maybelline.com.tr adresini ziyaret edenler, Sanal Makyaj sekmesine tıklayarak ürünleri sanal ortamda deneyimleme fırsatı yakalıyor.akyaj severler, sanal makyaj deneyimini akıllı cihazları üzerinden istedikleri yerde, maybelline.com.tr aracılığıyla elde edebildikleri gibi, satış noktalarında ürünlerin önündeki QR kodları okutarak da yaşayabiliyor.

Tester uygulamasına yeni bir boyut kazandıran Maybelline New York, aldığı hijyen önlemleri kapsamında çok sevilen Sanal Makyaj deneyimini şimdi de satış noktalarına taşıyor. Maybelline New York satış noktalarında sanal ürün deneyimi yaşamak isteyenler, stantlardaki ürünlerin altında bulunan QR kodu telefonlarına okutarak diledikleri makyaj ürününü deniyor. Müşteri deneyimini geliştirme açısından da farklılık yaratan uygulama, artırılmış gerçeklik, online ve offline kanalların bir araya getirildiği, modern bir güzellik deneyimi sunuyor.

Maybelline New York satış noktalarını ziyaret eden güzellik tutkunları, kendilerine en uygun ürünü sanal olarak deneyerek alma şansı yakalıyor. Siz de Maybelline New York makyaj koleksiyonlarını sanal ortamda deneyimlemek isterseniz, www.maybelline.com.tr/sanal-makyaj adresini ziyaret edebilirsiniz.

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketicilerini farklı makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın ana değerleri olan şehirli, orijinal ve özgür duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma