Anfaş Fuarında La Lorraine lezzetleri ile keyifli anlar

Tazecik ağızda dağılan unlu mamül çeşitleri ve “Hamurunda tutku var” mottosuyla 27. ANFAŞ Fuarı’nda yer alan La Lorraine'in; kruvasan, baget ve artizan ekmek ürünleri fuarın lezzet

Tazecik ağızda dağılan unlu mamül çeşitleri ve “Hamurunda tutku var” mottosuyla 27. ANFAŞ Fuarı’nda yer alan La Lorraine'in; kruvasan, baget ve artizan ekmek ürünleri fuarın lezzet durakları arasındaydı.

Türkiye’nin en büyük konaklama, ağırlama, yiyecek ve içecek endüstrisi platformu 27. ANFAŞ Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

Kapılarını 15-18 Ocak tarihleri boyunca ziyaretçilerine açık tutan fuarda, 80 yıldır unlu mamul sektöründe kaliteli, sağlıklı ve ödüllü lezzetleriyle hizmet veren Belçika’nın dünyaca ünlü markası La Lorraine de yer aldı.

63 metrekare stant alanında ziyaretçileri keyifli bir ekmek yolculuğuna çıkaran La Lorraine, 15 Ocak’ta ‘’The Taste Türkiye’’ ilk sezon birincisi şef Muhittin Ortahisar ile başlayan workshoplarına 16 Ocak Perşembe günü Big Chefs Mutfak Koordinatörü ünlü şef Murat Aslan’ın eşsiz La Lorraine tatları ile hazırladığı sunumu ile devam etti.


Hibya Haber Ajansı

1.9b
Okunma