Bir cuma ansızın gelebiliriz

İncecik bir hamurun üstünde, kocaman lezzetler sunan Pizza Il Forno, hayata geçirdiği yepyeni projesi ile bir zil ötenizde.

İncecik bir hamurun üstünde, kocaman lezzetler sunan Pizza Il Forno, hayata geçirdiği yepyeni projesi ile bir zil ötenizde…

2013 yılında Çankaya Yıldız’da 4 masa ile başlayan Pizza İl Forno, sofraları lezzetlendirmeye devam ediyor. Ayda yaklaşık 140.000 taptaze pizzayı, lezzet severler ile buluşturan marka, düzenlediği kampanyalar ve sürprizlerle de kapıları aralıyor. Hayata geçirdikleri “Bir Cuma Ansızın Gelebiliriz” projesi ile iş yerlerine konuk olarak ansız mutluluklar yarattıklarını anlatan Pizza İl Forno Marka Yaratıcısı ve Mekân Sahibi Şef Utku Özer “Bizim de çok eğlendiğimiz bir iş oldu. Aslında uzun bir zamandır iş yerlerine bu tarz sürprizlerimiz oluyordu. Fakat bu motto ve yeni enerjiyle daha keyifli ve eğlenceli bir hal aldı. Bizim bu işi bu kadar keyifli yapmamız sanırım misafirlerimize de yansıdı ve paylaşımlarında bu enerjiyi verdiler. Bu eğlence yine bizim ufkumuzu açtı ve daha da eğlenceli yeni etkinlikler için fikirler verdi” ifadelerini kullandı.

Fırının Hikayesi

İtalyanca fırın anlamına gelen II Forno’nun fırını, 2013 yılından beri Ankara’da hiç sönmedi! Çankaya Yıldız’da 4 masa ile başlayan bu macera, bugün 9 şube ile devam ediyor. Sırası ile Yıldız'da, Bilkent'te, Tunalı'da, Çayyolu'nda, Maidan AVM'de, Bahçelievler'de, Armada ve Kaşmir AVM'de açılan II Forno, 2019 yılında, Ankara sınırlarını aşarak Eskişehir ve Adana ile buluştu. Ayda 140.000 taptaze pizzayı, pizza severleriyle buluşturan II Forno, 150 çalışanı ve tüm sevenleri ile kocaman bir aileye sahip!


Hibya Haber Ajansı

3.7b
Okunma