Bodrum’da şube açtı

Dünyanın en hızlı büyüyen franchise zincirlerinden Little Caesars, büyüme hedefleri doğrultusunda Bodrum’da bir şube açtı.

Türkiye'de başta nefis kenar olmak üzere pizza sektöründeki pek çok yeniliğin mucidi Little Caesars, büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam ediyor. Türkiye'nin birçok noktasında tüketicisiyle lezzetlerini buluşturan Little Caesars, Muğla-Bodrum'da bir şube açtı.

 

Türkiye ekonomisinin önemli oyuncularından Çelebi Holding güvencesinde faaliyet gösteren Little Caesars Pizza, lezzetlerini İstanbul, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Zonguldak olmak üzere 14 ilde 85 şubesinde tüketicisi ile buluşturuyor.

 

Yeni şube açılışları ile Türkiye'de pandemiye rağmen istikrarlı bir büyüme sürdürdüklerini belirten Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Salgın dönemi boyunca hiç kapanmadan, sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde dahi hizmet vermeye devam eden ve nakit getirisi olan bir marka olduğumuz için bunun yatırımcıların ilgisini çektiğini gördük. Turizm açısından ülkemizin en önemli merkezlerinden biri olan Bodrum’da şube açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hassasiyetlerin yüksek olduğu bu dönemde Little Caesars’ın birbirinden nefis lezzetlerini; yüksek hijyen standartlarımız ve temassız teslimat yani “Sıfır Temas” uygulamamız ile Bodrum halkına sunacağımız için çok mutluyuz” dedi.

 

2020 yılında Little Caesars ailesini yeni franchisee’lerle büyütmeye devam edeceklerini dile getiren Arıduru “Bu yılı 10 yeni şube açılışı ile tamamlamayı düşünüyoruz. Mevcut illerimizde ve o illere yakın lokasyonlarda büyümeye devam edeceğiz. Her şey dahil franchise açma yatırım maliyetimiz 650 bin TL + KDV’dir. Yatırımın geri dönüşü ise 35-36 ay. Kendi işini açmak isteyen girişimci adayı profesyonelleri görüşmeye bekliyoruz.’’ dedi.


Hibya Haber Ajansı

Okunma