Bonfilet lezzetleri şimdi tek tıkla kapınızda

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet, online sipariş uygulamaları ile dakikalar içinde kapınızda.

Bonfilet kalitesini evine taşımak isteyenler Getir, istegelsin ve Banabi uygulamalarını kullanarak taze et ve et ürünlerine evden çıkmak zorunda kalmadan tek tıkla kolayca ulaşabiliyor.

Kırmızı et sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Bonfilet, paketlenmiş taze et ve et ürünlerine yönelik artan talebin daha rahat karşılanması amacıyla satış kanallarına Getir, istegelsin ve Banabi gibi online sipariş uygulamalarını dahil etti. Bir asrı aşkın tecrübesiyle sektörde birçok ilke imza atan Bonfilet lezzetlerini evine taşımak isteyenler, artık taze et ve et ürünlerine evden çıkmak zorunda kalmadan tek tıkla kolayca ulaşabiliyor.

 

Ambalajdaki QR Kod ile Pratik Tarif Videosu Telefonunuzda

Getir, istegelsin ve Banabi gibi online satış kanalları aracılığıyla tek tıkla ulaşabileceğiniz Bonfilet’in paketlenmiş et ürünleri arasındaki Bonfresh serisi, taze kırmızı etin sabit gramajlı ve tek porsiyonluk olarak kesilip paketlenmesine olanak sağlıyor. Dana antrikottan kuzu külbastıya, steak köfteden soslu kontrfileye kadar 8 çeşidi bulunan Bonfresh lezzetleri, özel ambalajlama tekniği sayesinde besin değerleri korunarak geldiği sofraları ziyafete dönüştürüyor. Özel vakumlu paket, sızdırmazlık için uygulanan düşük sıcaklık sayesinde hassas proteinlerin dokusunu ve besin değerlerini korurken raf ömrünü de buzdolabında 28 güne kadar uzatıyor. Bonfresh ürünlerinin ambalajında, tek porsiyon için belirtilen protein miktarı ise günlük alınan protein miktarının kolayca hesaplanmasına yardımcı oluyor. Ambalajların sağ alt köşesinde yer alan QR kod cep telefonundan okutulduğunda, ürüne dair bilgilerin yanı sıra leziz ve pratik bir tarif videosuna da erişilebiliyor.

 

Her Zaman Taze ve Güvenilir

Bonfilet’in online market uygulamaları ile ihtiyaca uygun olarak satışa sunduğu %15 ya da %20 yağlı kıyma ve yağsız ya da yemeklik kuşbaşı ile birlikte dana fajita, tekirdağ köfte, satır köfte, inegöl köfte, ev tipi ızgara köfte ve dana picanha ise bozulmayı kontrol altına alan ve ürünün raf ömrünü uzatarak son tüketim tarihine kadar tazeliğini koruması için geliştirilmiş MAP teknolojisi ile ambalajlanıyor. Böylece besin değerleri korunmuş taze ve paketli kırmızı ete en pratik şekilde ulaşabilme imkanı sunuluyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma