Doğaya saygı duruşu

Tasarımcı Betina Demişulam tarafından yaratılan Türk tasarım markası MON REVE FUNDAMENTALS2021 teması altında ilhamı gibi adını da doğadan alan beş eşsiz koleksiyon sunuyor.

MON REVE FUNDAMENTALS2021 : Air, Earth, Fire, Water ve Wind

Her bir parçası el işçiliği ile üretilen MON REVE FUNDAMENTALS2021; Air, Earth, Fire, Water ve Wind adlı beş ayrı koleksiyondan oluşuyor. Tasarımcısı Betina Demişulam için hayatı her yönüyle kabullenişi, yaşamı, doğayı ve aslımızın değerini hatırlatan MON REVE FUNDAMENTALS2021 koleksiyonu doğaya saygı niteliği taşıyor.

MON REVE FUNDAMENTALS Adını Doğadan Alan Koleksiyon

Air koleksiyonu, zarif inci ile güçlü oniks taşının uyumlu birlikteliği ile iki insan arasındaki aşkı simgeliyor. Gökyüzünün sınırlarını zorlayan etkileyici tasarımları ile koleksiyonda olumlu enerjisiyle beyaz ve her tarzla uyumlu siyah öne çıkıyor.

Earth koleksiyonu, ilhamını en temel, en dip duyguyla üretmekten ve doğmaktan alıyor. Mercan, red jasper ve karnelyan taşı ile bezeli zarif ve rafine tasarımlarda toprak tonları ve canlı kırmızılar göz dolduruyor.

MON REVE’in imzası sayılan zincir ve charmlar Fire koleksiyonu’nda yer alıyor. Koleksiyondaki özgün charmlar, altın kaplama pirinç zincirlerle kullanılarak farklı stillere uyarlanabiliyor. Tasarımlardaki zincirler, kırılması gereken ön yargıları, başarmak için risk almayı ve denemekten korkmamayı simgeliyor.

Water koleksiyonu saflık, dinginlik ve akışı simgeleyen Apetit taşının etkileyici kullanımı ile dikkat çekiyor.Koleksiyonda okyanusların her ton mavisi büyüleyici tasarımlarla sergileniyor.

Wind koleksiyonu rüzgarın taşıdığı gücü tasarımlardaki yeşil ve mavi renkli taşların kuvvetli enerjisiyle yansıtıyor. Eski Mısır’da takı ve objelerde güç taşı olarak kullanılan malahit ve lapis’in yer aldığı parçalar koleksiyonda öne çıkıyor.

Sembollerin Gücü

Hayatta esas sürprizlerin detaylarda saklı olduğuna inanan Betina Demişulam tarafından MON REVE FUNDAMENTALS2021’de semboller cömertçe kullanılıyor. Güçlü semboller arasında yer alan kalbin kullanımı, tasarımlarda sevgiyi ifade ediyor. Yeni sezonda farklı boyutlarda, farklı renk ve modellerdeki göz figürleri, hayatın gözlerimizle gördüğümüzden daha fazlası olduğunu ve kişisel bilgeliğimizdeki artışı sembolize ediyor. Cesur duruşuyla fark yaratan MON REVE tasarımlarında gücü simgeleyen kılıç ise her kadının içindeki savaşçı ruha vurgu yapıyor.

MON REVE Hakkında:

MON REVE 2004 yılında Betina Demişulam’ın bir tasarım markası yaratma hayalinin gerçekleşmesiyle doğdu. MON REVE, bugün Arjantin’den Kanada’ya, Fas’tan İsviçre’ye 14 ülkede 20 satış noktası ile Türkiye’den doğmuş bir tasarım markası olarak fashion jewelry pazarına öncülük ediyor. Her biri el işçiliği ile üretilen, zamansız MON REVE tasarımları İstinye Park, Akasya MON REVE Mağazaları ile www.shopmonreve.com ve Trendyol MON REVE online mağazasında satışa sunuluyor.


Hibya Haber Ajansı

Hibya Haber Ajansı

Okunma