img

Emirates ile Geleceğin Müzesi'ni görme fırsatı


Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, 22 Eylül - 8 Aralık 2022 tarihleri arasında Dubai’ye seyahat etmeyi planlayan tatil severlere heyecan verici yeni bir kampanya sunuyor. Bugünden itibaren tüm Emirates yolcuları Dubai’nin en ünlü cazibe merkezlerinden biri olan Geleceğin Müzesinde Emirates’in misafiri olma fırsatından yararlanabilirler. 

Bu özel kampanya bugünden başlayarak 2 Ekim 2022 tarihine kadar MFUTURE kodu ile satın alınan tüm Dubai uçak biletleri için geçerlidir. 

Geleceğin Müzesi biletleri, yolculara müzenin açık olduğu saatlerde tek bir ziyaret hakkı vermekte olup, planladığınız ziyaret tarihinden önce Emirates tarafından gönderilecek bir kod ile museumofthefuture.ae adresinden yapacağınız rezervasyonla ve en geç 15 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.* 

Dubai’nin en çok konuşulan cazibe merkezlerinden biri olan Geleceğin Müzesi, ortak geleceğimizi görmek, şekillendirmek ve ona dokunmak isteyen her yaştan ziyaretçiye açıktır. Dünyadaki en güzel binalardan biri olarak nitelendirilen muhteşem bir binanın içinde sürükleyici ve beş duyunuzun tamamına hitap eden bir ortamda 50 yıl sonrasını keşfetme şansına sahip olacaksınız. 

Uzaya gidecek, doğa harikalarını keşfedecek ve hayatımızı değiştirecek teknolojilere daha yakından bakacaksınız. Çocuklar, Geleceğin Kahramanları olmaktan ve daha aydınlık bir yarın için zorlu görevleri tamamlamaktan mutluluk duyacaklar.

Emirates ile Dubai’yi dolu dolu keşfedin

Altı kıtada 130’dan fazla noktaya uçuşlarını emniyetli bir şekilde yeniden başlatan Emirates, şu anda Türkiye’den Dubai’ye haftada 17 sefer gerçekleştiriyor. 

Şehri gezmek, bir plaj kaçamağı yapmak, kafa dinleyip gevşemek, çölde benzersiz bir deneyim yaşamak veya sadece bir mola vermek... Dubai’yi ziyaret eden her yolcu için mutlaka bir seçenek mevcut. Dubai, güneşli sahillerinden kültürel miras turizmi etkinliklerine, birinci sınıf konaklama ve eğlence tesislerine kadar her zevke ve renge hitap eden deneyimler sunuyor.


Hibya Haber Ajansı

Canlı Yayın

 

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.