img

GastroAntep’te Başkan Şahin ve Haluk Levent düeti


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4’üncü Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali’nin (GastroAntep) ikinci gününde konser veren Haluk Levent, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile “Bir Şarkısın Sen ve Samanyolu” şarkılarını söyledi.

Haluk Levent,  GastroAntep kapsamında FestivalPark’ta düzenlenen konserinde şarkılarını Gaziantepliler için seslendirdi.

“Haluk Levent, Gaziantep’e çok yakışıyor”

Konserde sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, sanatçı Haluk Levent ve ekibine günün anısına baklava ikram etti.

Başkan Şahin, Haluk Levent’in Adanalı olmasına değinerek, “Haluk Levent Gaziantep’e çok yakışıyor. Bizde komşuluk hakkı var. Kendisi bizim fahri hemşerimiz. GastroAntep çok özel bir festival. Michelin yıldızlı, ünlü şeflerimiz burada, şehrimizin kardeş şehirleri burada. Ama en güzeli gençler, Gaziantep burada. Bir başkan olarak sizden ‘Genç Gaziantep Mobil Uygulaması’ nı indirmenizi istiyorum. Bütün ücretsiz kültür ve sosyal etkinliklere ulaşabiliyor, 11’inci ve 12’inci sınıflara verdiğimiz eğitim desteklerinden yararlanabiliyorsunuz. Biz sizler için eğitim, bilim, spor ve genç dostu Gaziantep için çalışıyoruz.” ifadesinde bulundu.

Hibya Haber Ajansı

Canlı Yayın

 

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.