Şehrin en leziz pizzalarının yeni adresi

Divan Grubu, yeni pizza restoranı “Pizza Pazzi by Divan” ile İtalyan lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Kalamış Marina’da İtalyan mutfağının olmazsa olmaz tatlarını aynı çatı altında toplayan “Pizza Pazzi b y Divan”, zengin menüsünde yer alan salata, peynir ve şarküteri tabaklarının yanı sıra leziz pizza çeşitlerini ve enfes tatlıları sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Divan Grubu, yeni pizza restoranı “Pizza Pazzi by Divan” ile İtalyan lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Kalamış Marina’da İtalyan mutfağının olmazsa olmaz tatlarını aynı çatı altında toplayan “Pizza Pazzi b y Divan”, zengin menüsünde yer alan salata, peynir ve şarküteri tabaklarının yanı sıra leziz pizza çeşitlerini ve enfes tatlıları sevenlerinin beğenisine sunuyor. Divan Şeflerinin özenle hazırladığı leziz menüdeki tatlara gel al servisin yanısıra Yemeksepeti, Getir Yemek ve Fuudy aracılığıyla ulaşmak da mümkün.

İtalyan ruhunu Kalamış Marina’ya taşıyan “Pizza Pazzi By Divan”, pizza serverleri gurme bir yolcuğuna davet ediyor. Pizza sevenlerin şehirdeki yeni adresi “PizzaPazzi by Divan”, İtalyan Mutfağının vazgeçilmez tatlarını misafirlerine sunuyor.

Gerçek taş fırında meşe odunu kullanılarak pişirilen Napoli usulü pizzaların yanı sıra, taze ürünlerle hazırlanan enfes salatalar, peynir - şarküteri tabakları ve İtalyan tatlıları Pizza Pazzi by Divan’ın menüsünde yer alıyor. 48 saat dinlendirilen Pizza Pazzi by Divan’ın özel ekşi maya hamurlu pizzalar, 14 farklı seçenekle menüde yer alıyor. Klasik pizzalara ek olarak Divan şeflerinin özel reçeteleriyle yorumlanan pizzalar dikkat çekiyor. Menüde bir diğer alternatif olan salatalarda ise Divan Klasik salatanın yanı sıra Köz Pancar ve Keçi Peyniri salatası, Roka ve Enginar Kalbi salatası ile Pembe Domates ve Buratta salatası yer alıyor. Keyifli bir öğünü tatlı ile tamamlamak isteyenler için ise menü, birbirinden leziz İtalyan tatlılarını vadediyor. Bölgenin akla ilk gelen tatlarından Tiramisu’nun yanı sıra Pizza Choco, Mascarpone Cheseecake ve Caffe Affogato tatlıdan vazgeçemeyenler için menüde yer alıyor. Napoli’nin lezzetli pizzaları, gel al seçeneğinin yanı sıra Yemeksepeti, Getir Yemek ve Fuudy ile misafirlerine ulaştırıyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma