Sezar’a iki kategoride Sosyal Medya Ödülü

Günlük taze hamuru, gerçek mozzarella peyniri ve özel Sezar sosu ile hazırladığı ev yapımı kadar doğal pizzaların sahibi Little Caesars, Marketing Türkiye Dergisi ve Boomsonar iş birliğiyle düzenlenen Social Media Awards Turkey 2020’den iki kategoride ödülle döndü.

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, Türkiye’de sosyal medyaya damga vuran kişi, proje ve markaların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2020’de iki farklı kategoride ödül aldı.

 

Türkiye’de başta nefis kenar olmak üzere pizza sektöründeki pek çok yeniliğin mucidi Little Caesars, Marketing Türkiye Dergisi ve Boomsonar iş birliğinde düzenlenen 50’den fazla sektör ve toplamda 46 binden fazla sosyal medya hesabının yarıştığı ödüllerde; arama motoru kategorisinde bronz, online medya satın alma kategorisinde ise gümüş ödülün sahibi oldu.

 

Bu sene dördüncüsü hayata geçirilen Social Media Awards Turkey 2020’de 1 Mart 2019 ve 1 Mart 2020 tarihleri arasında ilk kez yayınlanan sosyal medya çalışmaları, dijital projeler ve sosyal medya performansları değerlendirildi. Sevilen pizza markası Little Caesars, Karbonat Ajans imzasını taşıyan “Türkiye’nin İlk Pizza Zulası” ve “Master Chef Aranıyor” Second Screen Search Kampanyası ile yarıştı.

 

Little Caesars Pizza’nın tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir, 444 52 44 ve 0850 800 30 15 numaralı telefonlardan ve 0532 010 52 44 whatsapp sipariş hattından sipariş verebilir. Ayrıca Little Caesars Türkiye mobil uygulaması indirilerek Little Caesars fırsatlarından haberdar olunabilir.


Hibya Haber Ajansı

Okunma