Tüm yılın yorgunluğundan kurtulma reçetesi: Evde SPA Keyfi

Bitmesi için günleri saydığımız olağanüstü bir yıl yaşadık. Bu süreçte hepimiz stres, kötü beslenme, uyku sorunları, hareketsizlik gibi birçok nedenle hem bedenen hem ruhen çok yorulduk. Tabii cildimiz de…

Pandemi gibi hassas bir süreçte bir de maskne ile uğraştık. Yorgun cilt canlılığını yitirip kuruyor, matlaşıyor, daha kolay yıpranıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun akıllı maske terapisi cihazı UFO, gelişmiş teknolojisi ile size evde SPA deneyimi yaşatarak cildinizi eski canlılığını kazandırmaya davet ediyor.

2020 yılının bitmesini iple çekiyoruz. Belki de dünyanın gördüğü en zor yıl olan 2020, hepimizi çok yıprattı, alıştığımız düzen altüst oldu. Hayatımıza maske, sosyal mesafe gibi kurallar girdi, hijyene hepimiz büyük önem vermeye başladık. Evimizden çalışmaya, sınıfta ders dinlemek yerine bilgisayar karşısında ders dinlemeye, birbirimize sarılmak ya da öpmek yerine dokunmadan hasret gidermeye, tokalaşmak yerine uzaktan selamlaşmaya başladık. Kimi zaman günlerce evimizden çıkamadık. Tüm bunlar bizi çok yordu. Bedenimiz, ruhumuz yoruldu, tabii cildimizde bundan ciddi şekilde etkilendi.

Yoğun stres, endişe, bunların beraberinde gelen uykusuzluk, evde geçen günlerimizdeki hareketsizlik ve kötü beslenme cildimizin canlılığını kaybedip yorgun görünmesine neden oluyor. Cilt solgun ve mat bir hal alabiliyor; kuruyup yıpranıyor. İnce çizgiler ve sarkmalar görünüyor. Cildiniz saydığımız bütün bu dış etkenlere maruz kalıyorsa düzenli bakım ihtiyacı da artıyor. Bakım yapmadığınız takdirde ise bu yorgun görünüm adeta bir sendroma dönüşüyor ve hatta olduğunuz yaştan büyük görünmenize bile neden olabiliyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun sunduğu dünyanın ilk akıllı maske terapisi cihazı UFO, güzellik merkezleri ve SPA’larda uygulanan bakım terapilerini aratmayan bir güzellik rutinini evinize taşıyarak yorgunluk izlerini cildinizden siliyor.

Cildi anında nemlendirip canlandırıyor

Size evinizin rahat ortamında SPA deneyimi yaşatan akıllı maske terapisi cihazı UFO, Kore’nin seçkin maske formüllerini geliştirilmiş dermal teknoloji buluşturuyor ve saniyeler içinde 20 dakikalık bir kağıt maskenin sunabileceğinden fazlasını daha hızlı başarıyor. Cildinizin sağlıklı, canlı ve güzel görünmesine yardımcı olan akıllı maske terapisi cihazı UFO kullananların yüzde 78’si cildini daha yumuşak ve beslenmiş hissettiğini, yüzde 72’si cildinin anında nemlendiğini ve daha esnek olduğunu, yüzde 63’ü daha sıkı göründüğünü, canlandığını ve cilt tonunun eşitlendiğini söylüyor.

 

Saniyeler içinde SPA kalitesinde bir bakım terapisi

SPA kalitesinde bir bakım terapisini saniyelere sığdıran akıllı maske terapisi cihazı UFO, maske terapisinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için cildinizin sıcağa ve soğuğa verdiği doğal tepkilerin yani termoterapi ve kriyoterapinin yanı sıra T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’ni kullanıyor. T-Sonic titreşimler ciltteki ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olurken, termoterapi cildinizi canlandırıp gözeneklerin görünümünü azaltıyor, kriyoterapi modu ise cildinizdeki şişliklerin azalmasını sağlıyor. Profesyonel bir bakım olan LED ışık terapilerini de evinize getiren UFO, mavi, kırmızı ve yeşil LED ışık terapileriyle ciltteki ton farklılıklarını ve kusurları minimize ediyor, cildinizin ekstra kolajen üretmesini sağlayarak yaşlanma etkilerini azaltıyor. Bu üstün cihaz maskelerin aktif bileşenlerinin yanı sıra kullandığınız serum, jel ve krem gibi cilt bakım ürünlerinin cildiniz tarafında daha iyi emilmesini sağlayarak cilt bakım ürünlerinizden maksimum verim almanızı sağlıyor. Cihaz, akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alarak mükemmel bir bakım sağlıyor.

 

 

Akıllı maske terapisi cihazı UFO, ile entegre bir şekilde çalışan yeni Manuka Honey maske, balın koruyucu ve güçlendirici etkisini cildinize taşıyor. FOREO’nun yepyeni Farm to Face maske koleksiyonunda yer alan Manuka Honey, içeriğindeki Yeni Zelanda’ya özgü, mucizevi bir bal olan Manuka balı ile cildi besleyerek daha canlı, genç ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Hassas cilt tiplerinin bile güvenle kullanabileceği Manuka Honey maske, cilde eski canlılığını geri kazandırıyor, cildi yatıştırıyor, nemlendiriyor. Dermatologlar tarafından test edilen Manuka Honey maske, sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma